Warning: Undefined array key "options" in /home/users/halny/public_html/wordpress/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

+48 724 299 908

hotel halny karpacz

Atrakcje

atrakcje w karpaczu

Karpacz oferuje turystom wiele atrakcji
- zarówno latem jak i zimą

W pobliżu hotelu znajduje się:

oferująca letni tor saneczkowy, Alpejski Tor Bobslejowy ALPINE-COASTER, trampolina EUROBUNGY, sztucznie ośnieżany i oświetlony stok narciarski,

Karpacz - atrakcje dla każdego

Ponadto w Karpaczu na amatorów sportów zimowych czeka wiele świetnie przygotowanych stoków i wyciągów narciarskich, szczególnie profesjonalny kompleks narciarski „Kopa”, doskonały dla bardzo wymagających narciarzy, a dla miłośników jazdy na łyżwach czynne jest lodowisko. Od wiosny do jesieni można korzystać z wielu szlaków pieszych i rowerowych, prowadzących przez pagórki, szczyty i kotliny, do wielu pięknych miejsc widokowych m. in. Wodospadu Łomnicy, Małego i Wielkiego Stawu czy Kruczych Skał. 

Spacerując po Karpaczu trzeba odwiedzić słynne Muzeum Zabawek i dwunastowieczny, drewniany kościółek Wang, który został tu przeniesiony w 1842 r. z Norwegii oraz słynne miasteczko kowbojów Western City.

W okolicy Karpacza znajduje się również wiele atrakcji: wodospady „Szklarka” i „Kamieńczyk”, zamek Chojnik, sztolnie w Kowarach, muzeum Miniatur Zabytków Dolnego Śląska i wiele innych.

atrakcje w karpaczu
atrakcje w karpaczu

Organizacja wycieczek

Ponadto organizujemy wycieczki do Pragi, Skalnego Miasta, Liberca, Drezna, po Kotlinie Kłodzkiej i Jeleniogórskiej oraz w inne atrakcyjne miejsca w okolicy.